Formular inscriere la atelier

Posturi disponibile care te-ar putea interesa:

 Asistent medical:

Candidatul ideal:
  • Studii postliceale sau superioare de Asistent Medical Generalist;
  • Certificat de liberă practică în domeniul medical;
  • Cunoștințe medicale;
  • Experiența prealabilă constituie un avantaj;
  • Deschidere către medicina complementară;
  • Excelente abilități de comunicare;
  • Empatie şi orientare spre nevoile pacientului;
  • Atitudine pozitivă;
  • Promptitudine în realizarea sarcinilor;
  • Orientare pentru rezolvarea situațiilor în mod pozitiv;
  • Abilități de muncă în echipă.

Responsabilităţi:

  • Asistă medicul acupuncturist, pregătește materialele necesare pentru tratamentul prin acupunctură;
  • Efectuează proceduri medicale și/sau tratamente și măsoară anumiți parametri biofizici și antropometrici, la recomandarea/solicitarea medicului.
  • Pregătește cabinetele, echipamentul, instrumentarul și necesarul de consumabile , după caz, înaintea fiecărei consultații/terapii/proceduri.
  • Pregătește pacientul și ajută medicul la efectuarea tehnicilor speciale de investigații și tratament.
  • Recoltează probele biologice pentru examenele de laborator, confom solicitărilor medicului/pacientului.
  • Pregătește materialele și instrumentarul în vederea sterilizării.

Doreşti să aplici pentru un alt post şi vrei să avem informaţii despre tine în baza noastră de date, pentru o posibilă viitoare colaborare? Dacă îți dorești o carieră într-un mediu plăcut și prietenos, ne poți trimite CV-ul prin una dintre modalitățile următoare.

Poți aplica printr-un e-mail la office@veronikilife.ro sau completând formularul de mai jos:

- Alegeți fișier pentru încărcare. Formate permise: DOC, DOCX, PDF, XLS, XSLX, TXT

Adresa Clinicii de Medicină Integrativă - VERONIKI Life:

Intrarea Murmurului nr. 2-4, Sector 1, București